Lauamängud on mõnusaks ajaveetmise viisiks ja meelelahutuseks. Siinkohal ei tule aga juttu tavalistest mängudest, mida mängitakse kodus laua taga. Märksa põnevamad ja innustust tekitavamad mängud on need, mida mängitakse kasiinos.

Kasiinomängudest üldiselt

Üldiselt jagunevad kasiinomängud kolme suurde kategooriasse. Nendeks on lauamängud, mänguautomaadid ja juhuslike numbritega pileteid kasutavad mängud. Et täpsemalt aru saada, mida üks või teine mängukategooria endast kujutab, tuuaksegi järgmisena põgus ülevaade nendest kolmest.

Tänapäeval nimetatakse mänguautomaate slott-mängudeks, rahvasuus ka lihtsalt õnnemängudeks. Mänguautomaatidel mängides on võiduvõimalus täiesti juhuslik, kus hea õnne korral on võimalik võita arvestatav summa raha või lausa jackpot ehk peavõit.  Mänguautomaatidel saab mängida üks mängija korraga. Seda siis tavalises kasiinos või kodust lahkumata kasutades internetikasiinot. Internetiavarustes on lai valik erinevaid mänguautomaate, mille seast leiab igaüks endale huvipakkuva mängu.

Juhuslike numbritega mängud põhinevad, nagu nimigi ütleb, juhuslike numbrite valikul. Selliseid mänge saab mängida mängulaual  nagu näiteks rulett või muul viisil, kus on vaja mängimiseks osta kaart või pilet. Sellisteks mängudeks on näiteks Bingo ja Keno.

Lauamänge on mitut erinevat sorti. Nii-öelda tavalised kaardimängud nagu näiteks pokker, täringumängud ja juhuslike numbrite valikuga mängud, milleks on kas või rulett.

Lauamängud live´s – põnevad ja kaasahaaravad

Tänapäeva kasiinod pakuvad mängimiseks hulgaliselt huvitavaid ja kaasahaaravaid lauamänge. Siinkohal mõeldakse internetikasiinot, kus saab mängida online´s. See on mugav viis kodust lahkumata meelt lahutada ja hea õnne korral võita.

Üks ägedamaid lahendusi on mõistagi live´s mängimine. Selline mäng loob meeleolu, nagu sa viibiksid päris reaalses hasartmängukohas ja mängiksid ehedate inimestega. Ehedama kogemuse pakkumiseks on arvutigraafika asendatud päris ehtsate diileritega. Huvitavaks live mänguks on näiteks rulett. Järgnevalt tulebki sellest mängust lähemalt juttu.

Rulett on väga populaarne hasartmäng. Täpsemalt on tegemist lihtsa mänguga, mis pakub mitmeid erinevaid panustamisvõimalusi. Pärast panustamist saab ruletilaual kuuli keerlema panna ja jääda võitu ootama. Nii lihtne see ongi. Rulett sobib mängimiseks nii algajatele kui ka juba kogenud keerutajatele.

Selle mängu teeb eriliseks suur panustamisvõimalus. Mida see tähendab? Mängus panustamiseks võib žetoone asetada üksiknumbritele, numbrite reale, tulbale või rühmale. Siiski on esialgu kõige lihtsam variant valida mängimiseks kas punase või musta taustaga väli, paaris või paaritud numbrid ruletilaual. Panustades punasele või mustale, suureneb võidu korral rahasumma kahekordseks – kas pole mitte suurepärane? Sama kehtib ka paaris või paaritute numbrite valimisel, kus võit on panusest kaks korda suurem. Tulpade, numbrite ridade või lausa numbrirühmade valik – see kõik on ruletis võimalik. Panustades aga ühele numbrile, saate võidu korral kopsaka summa raha. Ühe keerutuse ajal saab mängija teha korraga mitu erinevat panust – see teeb mängu huvitavaks ja meeleolukaks. Miks mitte proovida.

Live´s mängimiseks ei ole vaja teha muud, kui valida vastav mänguplatvorm. Samas enne, kui soovid hakata panustama, mängi proovimäng. Tänapäeval pakuvad peamiselt kõik internetikasiinod tasuta mängu. Selline viis annab kasiinole võimaluse tutvustada kliendile oma teenust ja mängija saab võimaluse mänguga tutvuda enne, kui hakkab mängu enda raha panustama. Live ruleti mängimiseks ei ole vaja teha muud, kui valida ekraanil kuvatud nummerdatud žetoonide hulgast oma žetooniväärtused ja klõpsata laual soovitud panustamisalal. Mida rohkem kordi mingil alal klõpsata, seda rohkem žetoone lisandub. Tasub katsetada!

Lauamängud, eeskätt rulett on põnevad ja kaasahaaravad mängud aktiivseks ajaveetmiseks, mida saab nautida ka kodustes tingimustes.

November 25, 2017