Kas online kasiinos mängides on võimalik raha teenida?

 

„Kas tõesti on online kasiinos mängides võimalik raha teenida?“ Seda küsimust on minu käest küsitud sageli, sest ma pole sellest teinud suurt saladust, et mind see maailm tõesti huvitab. Ma olen teinud kasiinomängude kohta palju uurimistööd, lugenud palju mitmesuguste strateegiate kohta ja veetnud pikki tunde pokkeri, Blackjacki ja ruletilaua seltsis.

Vastus esitatud küsimusele on:

Jah, on küll võimalik! Kuid palju oleneb mängijast endast.

Kõigepealt tasub iseendalt küsida: „Kas see tõesti huvitab mind nõnda palju, et olen selle nimel valmis õppima?“

 

Miks üldse kasiinos mängitakse?

Kasiinosse on inimesel asja tavaliselt kas ühel või teisel põhjusel – lihtsalt meelelahutamiseks või konkreetselt raha teenimise eesmärgiga. Eks palju räägitakse, et viimane ei ole kõige parem eesmärk, sest seda seostatakse varem või hiljem n-ö musta auku kukkumisega. Kasiinosõltuvus on tõsine asi ja selle probleemi küüsi ei taha kindlasti keegi sattuda.

Seega minu soovitus on, et ära külasta kasiinot üksnes rahanumbrid silme ees vuramas. See tee ei vii kuhugi. Pigem kaasa asjasse ka lõõgastus ja lihtsalt fun olemine. Samal ajal mõtle kainelt ja oska õigel ajal lõpetada.

Maailmas on tõesti palju kasiinomiljonäre, kuid see ei tähenda, et sinustki saab tingimata üks neist. Raha teenida saab, aga AINULT siis, kui sa suudad end talitseda ja teha mõistlikke otsuseid ning kordan veel: õigel ajal lõpetada.

Minu soovitused, kuidas online kasiinos mängides on võimalik raha teenida:

Sul on võimalik kasiino hüvedest osa saada ainult siis, kui võtad asja mõistusega ja kasutad pisut ka strateegiate abi. Ära unusta ka seda, et tegu on siiski ka õnnega!

Minu kogemuse põhjal mõned nipid sinu parimate võimaluste heaks:

Kasiinoboonused – vahel on abiks

Kasiinoajaloost on teada mõned juhtumid, kus mängijad on saanud miljonäriks tasuta keerutuste abil. Kasiinoboonused on võimalus, mida kasutada, ise raha panustamata. Kuigi iga boonuse puhul soovitan mina sul tingimustega korralikult tutvuda. Mõnikord on need päris karmid ja sisaldavad rohkeid läbimängimiskohustusi.

Strateegilisemad mängud on etemad

Kes mind tunneb, see teab, et minu erilised lemmikud on kaardimängud. Sest nende puhul on võimalik kasutada ka teadmisi ja pisut strateegilist lähenemist. Slottidel erilisi strateegiaid ei ole, samuti on puhas õnnejuhus ka nt bingo loto.

Samas pokker ja isegi ka spordiennustused on variant, kus saad palju oma õnnestumise heaks ka ise ära teha. Just eriti pokkeri puhul soovitan lausa lugeda raamatuid, artikleid. See on põnev ja vähemalt minus tekitas omal ajal suure mänguhuvi!

Kasuta demoversioonide võimalusi

Enne, kui mina hakkasin panema mängu päris omaenda raha, testisin ma õpitud strateegiaid veebis pakutavates demoversioonides. See oli lahe aeg iseendaga ja omandatud teadmiste proovile panemine. Harjutasin nõnda sageli õhtuti Blackjack’i ja sain teadmised, milliste kaartide puhul mul tasub mängu jätkata ja kuidas üldse erinevatele situatsioonidele reageerida.

Seega kui sul on mõte teenida netikasiinos mängides raha, siis mina ei soovita tegutseda kiirelt ja mõtlematult – katseta enne mitmesuguseid lähenemisi ning proovi tasuta mängimist.

 

 Kokkuvõtlikult, mida mina mängimise puhul arvesse võtan:

Nõnda ja ainult nõnda tegutsedes on online kasiinos mängides võimalik raha teenida! Jõudu ja mänguõnne sullegi!

January 1, 2018