Mida kasiinopakkumiste puhul peaks arvestama?

 

Käesoleval sajandil pakuvad erinevad internetikasiinod mitmekülgset meelelahutust – live-mängud, spordiennustused, klassikalised mängud, mänguautomaadid ehk slotid jt. Kõige terviklikumad kasiino pakkumised tähendavad, et ennekõike on mänge igas kategoorias, andes mängijaile valikuvõimaluse. Nii saavad ühes ja samas kohas meelt lahutada paljud erinevad huvilised – nooremaealised ja vanemad, mehed ja naised, ärimehed ja poliitikud, koduperenaised ja pereisad.

Mida valida, kui valikuvõimalus internetiavarustes on suur ja lai?

Valima peaks alati sellise mängukoha kasuks, kus sa saad kindel olla, et sinu aeg ja raha on seda väärt. Milline see siis olema peaks – suur või väike, tuntud või tundmatu? Selgemast selgem on see, et kõik hasartmängu litsentsi omavad Eesti kasiinod on turvalised ja võib kindel olla, et väljateenitud raha jõuab alati võitjateni.

Ei ole vahet, kas mängida suures või väikeses kohas – see mängija õnne ei mõjuta. Suuremad kohad pakuvad laiemat valikut ja sealne klienditoe süsteem on arenenum kui väikestes meelelahutuskohtades. Samas kui väiksem on teinekord kiirem ja võimaldab kontakti saavutada väga lühikese ajaga. Siinkohal peetakse silmas klienditoe spetsialiste, kes lahendavad esile kerkinud probleeme ja suhtlevad potentsiaalsete klientidega.

Õnnestunuma valiku tegemiseks on soovitav internetiavarustes veebikasiinosid põgusalt testida ja uurida, et jõuda otsusteni, milline mängumaa võiks kõige sobilikum olla. Lisaks tuleks end kurssi viia erinevate võimalustega, millised kasiino pakkumised just sel ajahetkel on. Järgnevalt tulebki juttu mänguboonustest, et lugejale selgitada erinevaid võimalusi, kuidas lihtsalt ja suurema vaevaga alustada virtuaalmaailmas mängimist.

Kasiino pakkumised – omamoodi nipp

Boonuste jagamine kasiinodes on omamoodi hea turundusnipp ja pakub valikuvõimalusi ja üllatusi nii uutele kui vanadele mängijatele. Seda võib nimetada justkui ergutusrahaks, mida jagatakse uutele klientidele.

Kui veebikasiinos avada esmakordne konto, tuleb otsustada ka sissemakse suurus. Üldjuhul antakse sulle sissemaksele lisaks boonust, mis tavaliselt kahekordistub sinu sissemaksu. Võimalik, et jagatakse ka tasuta spinne. Kõige tavalisem näide selle kohta on, kui teed sissemaksu 50 euro väärtuses, siis saad koos boonusega kontole 100 eurot või näiteks samapalju arv spinne. Tasub teada, et mida suurem on sissemakse, seda suurem ka boonuste protsent.

Toome ühe reaalse näite konkreetse kasiino näol, kus pakutakse klientidele üsna suuri boonuseid. Liitudes antakse sulle kolmele esimesele sissemaksele juurde 300 eurot ja 270 tasuta spinni – kas pole tore! Samas toimub igakuiselt erinevaid kliendisõbralikke kampaaniaid, kus antakse nii spinne kui ka pärisraha kõigest paarikümne euro sissemakse puhul. Sissemakse, sissemakseta boonused kui ka tasuta spinnid on kõige levinumad soodustused. Erinevad hasartmängukeskused võivad neid nimetada erinevate nimetustega, kuid samas on tegemist ühe ja sama asjaga.

Sissemakseboonused – spinnid ja boonusraha

Järgnevalt antaksegi põhjalikum lühiülevaade kasiinos pakutavatest enamlevinud boonustest. Tervitusboonus ehk preemia on mõeldud uutele klientidele. Registreerimise käigus antakse uuele mängijale deposiidita tasuta raha või spinne. Nendest kahest tuleb põgusalt juttu juba allpool. Kõige levinum kasiinoboonus on sissemakseboonus. Pärast kliendiks registreerumist tuleb sooritada sissemakse, millest lähtuvalt saab mängija endale mänguboonust. Üldjuhul on minimaalseks sissemakseks 10 eurot, kuid kõik sõltub juba konkreetsest mänguplatvormist ja käimasolevast kampaaniast. Üldiselt kehtib reegel: mida suurem sissemakse, seda parem mängupreemia.

Nagu juba eespool mainitud on spinnid tasuta keerutused. Tasuta keerutusi jagatakse mänguautomaatide ehk slottide keerutamiseks. See tähendab, et sa saad tasuta tõmbeid konkreetsel mänguautomaadil. Tasuta spinne saab nii registreerumisel hasartmängu veebikeskkonda kui ka pärast sissemakse tegemist. Tihtipeale jagatakse keerutusi ka püsiklientidele kasvõi näiteks teatud pühade ajal. Samas ka siis, kui mängude valikusse on tulnud mõni uus ja huvitav mäng, mida soovitakse klientidele reklaamida. Kui palju konkreetselt spinne jagatakse, sõltub juba kasiinost. Juhuseid on erinevaid – 20 või isegi 100 tasuta keerutust. Keerutusi pakutakse tavaliselt kõige populaarsematele mänguautomaatidele nagu näiteks slots-mängud milleks on Mega Fortune, Starburst, Jack Hammer jt.

Tasuta keerutuste eeliseks on mitmeid erinevaid aspekte. Kasvõi kopsakate rahasummade teenimine ilma, et peaks enda rahaga riskima või stressivaba mäng, sest kaotada ei ole ju midagi. Tasuta spinnid on hea võimalus mänguga tutvumiseks, et hiljem otsustada, kas sa soovid taolise mänguga õnne proovida juba enda raha eest. Siiski tasub tähele panna, et spinne jagatakse ka läbimängimise kohustusega. See tähendab, et kasiino on seadnud mängijale tingimuse, kus tuleb teatud arv kordi panustada enne, kui sa saad raha välja võtta. Siinkohal ei mängi rolli võidetud summa suurus – olgu see suur või väike võit. Selliste tingimustega tasub end kindlasti enne mängima asumist kurssi viia, et ebameeldivusi vältida.

Boonusraha on väga populaarne kasutuses olev viis eelkõige spordiennustuste ja teiste mängukategooriate seas. Boonusraha ehk mänguraha on rahasumma, mis on mõeldud konkreetse kasiinomängu mängimiseks. Sa saad selle rahasummaga mängida, kuid endale välja maksta seda raha pole võimalik. Kui veab, võid sa sattuda ka boonuspakkumisteni, mis tähendab seda, et sulle antakse üpriski arvestatav summa mängimiseks. See võib ulatuda lausa 1000 euroni. Üldiselt on levinud tava, kus boonusraha antakse 100% ulatuses, mis tähendab seda, et sulle antakse topelt sama palju raha, kui sa oma kontole sisse maksid. Samas leidub ka erandeid, milleks on näiteks kindel fikseeritud summa. See tähendab, et protsendi asemel antakse sulle kindel summa boonust. Siinkohal aga ka väike hoiatus ja märkus selles osas.

Enne konto avamist on kindlasti soovitav tutvuda erinevate nüanssidega. Seda seetõttu, et enamikel kasiinodel on siiski kehtestatud teatud piirmäär, millest üle ei maksta. Näiteks, kui sa oled teinud 100 euro eest sissemakse, antakse sulle boonust 100% kuni 200 euro ulatuses. Ehk sinu kontole jääb seega 200 eurot. Kui aga sissemakse suurus on tunduvalt suurem (näiteks 500 eurot), aga tingimustes on ära toodud, et boonust antakse kuni 200 euro ulatuses, lisandub sinu rahale üksnes 200 eurot. Sellega tuleks mängukeskkonnas arvestada ja kindlasti enne mängima asumist tingimustega tutvuda.

Sissemakseta boonused – riskivaba mäng

Jällegi üks suurepärane võimalus, kus uutele mängijatele pakutakse boonust ilma, et peaks enda raha kontole panema. Selline võimalus on loodud tänu suurele konkurentsile kasiinomaailmas. Sel viisil on võimalik mängida täiesti tasuta ja 100% riskivabalt. Samas on sul võimalus võita pärisraha. Siiski jõuame ka siin ringiga tagasi tasuta spinnide juurde. Sest sissemakseta boonusena jagatakse just tasuta keerutusi. Tavapäraselt on taolise preemia puhul keerutuste arv 10, 20 või lausa 30 keerutust, olenevalt kasiinost. Lisaks võidakse registreerunud kliendile pakkuda ka väikest rahaboonust, nii 5–20 eurot, mida saab samamoodi kasutada kasvõi mõne mänguautomaadi spinnide ostmiseks.

Kokkuvõtlikult väärtustavad internetikasiinod oma kliente. Oled sa pikaajaline mängija või omad kontot, kuid külastad internetikasiinot suhteliselt harva. Ikka tuleb ette olukordi, kus sa võid saada üllatuse osaliseks kasvõi tasuta keerutuste näol. Kasiino pakkumised on alati mängijasõbralikud ja üllatusrohked. Seega tasub kindlasti kätt proovida ja mõnes korralikus veebikasiinos õnne proovida. Edu!

October 11, 2017